Abone Ol
F1 Racing magazine
Bizi takip edin

DUYURULAR

  • Mayıs sayısını online alabilirsiniz 11 Mayıs 2018

    Abonelerimiz için ayrıdığımız dergilerimiz tükenince yaklaşık 1 haftalığına online abonelik sistemimizi ve Mayıs sayısı satışını kapatmak zorunda kalmıştık. Yoğun talep üzerine bayi dağıtım merkezi stoklarından 50 adet Mayıs sayısı alarak abonelerimize bir fırsat daha sağladık. Sınırlı sayıdaki Mayıs sayısı aboneliği ve online satışı için acele edin.
  • Yıllık Abonelikler Hakkında 15 Mart 2018

    Abonelerimizin dergileri 28 Mart tarihinde dağıtılmaya başlanacaktır. Kargo takip bilgileriniz dağtımın başladığı gün sizlere e-posta ile ulaştırılacaktır. 1 Mayıs sayısı abonelerimize en geç 1 Mayıs (*) günü ulaştırılacaktır. İstanbul ve yakın illerdeki abonelerimiz, 1 Mayıs'dan önce dergilerine ulaşabileceklerdir. * Teslimat için belirtilen adreste teslim alabilecek birisi bulunmadığı takdirde yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Adreste birisi bulunmadığı durumlarda kargo firması kapıya bir bilgi notu bıracaktır. Bu not üzerindeki iletişim numaralarından 3 iş günü içinde iletişime geçilirse, derginiz ücretsiz olarak tekrar size gönderilecektir.

Daha Fazlası


Motorsport.com

Dünya'nın en güncel ve en çok ziyaret alan motorsporları internet mecrası Motorsport.com, Formula 1'in nabzını tutuyor.

Motor1.com

Türkiye'nin en çok haber üreten otomotiv mecrası Motor1.com ile otomobillerle ilegili tüm gelişmelere en hızlı ve en doğru şekilde ulaşacaksınız.

Çok yakında...

Motorsporları ile ilgili sizler için hazırladığımız hediye koleksiyonumuzun duyururusunu yakın zamanda yapacağız.