Abone Ol
F1 Racing magazine
Bizi takip edin

Son Sayı

Okumaya doyamayacağınız bir sayı...

Zaman gerçekten günümüzün en değerli şeyi. F1 Racing'i tekrar ülkemize kazandırmak için epey uğraştık ve şimdi dördüncü sayımızın duyurusunu yaparken zamanın ne kadar hızlı ilerlediğini bir kez daha farkettim.

Fakat bu geçen zaman içerisinde sizleri memnun edecek bir iş yaptığımızdan dolayı oldukça mutluyum. İlk sayımıza bizim de beklediğimizin üzerinde bir ilgi vardı. Bu ilgi o kadar büyüktü ki yıllık abonelik ve internet üzerinden satışlarımızı elimizde dergi kalmadığı için erkenden kapatmak zorunda kaldık.

Bunun için ne kadar teşekkür etsek azdır...

Şimdi sırada dördüncü sayımız var. Gerçekten harika bir içerik sizleri bekliyor. Ayrıca koleksiyonunuzda fark ouşturacak bir sayı olduğunu da söylemeliyim. Çünkü kapağımızda F1 Racing kalitesini sizlere daha fazla hissettirecek bir yeniliğimiz var. Umarız hoşunuza gidecektir.

Bu arada internet adresimiz www.f1racing.com.tr olarak değişti. Bundan sonra müşteri ilişkileri için bilgi@f1racing.com.tr e-posta adresimizi kullanacağız.

Fiyatı

Mayıs ayından itibaren bayilere dağıtılacak olan F1 Racing'i 15 TL karşılığında satın alabileceksiniz. Normalde 12 sayıya 180 TL ödeyecekken yıllık abonelerimiz %20 indirimle 150 TL'ye 12 sayının sahibi olacaklar.

Nisan sayı kampanyamız sona erdi fakat yeni abonelerimiz için %20 indirim kampanyamız devam ediyor. Sadece tekli satışlarda dergimizin fiyatı 17 TL oldu.

Dijital Versiyon

F1 Racing'e erişim şansı bunlarla bitmiyor. Turkcell Dergilik uygulamasını kullananlar, F1 Racing'in Türkçe versiyonuna dijital olarak ücretsiz erişim sağlayabilecekler.

Eğer Turkcell abonesi değilseniz Turkcell Dergilik uygulamasını (ücretli versiyon) indirerek diğer operatörlerden de ücretsiz olarak F1 Racing'e ulaşabilirsiniz. Turkcell Dergilik'in ücretsiz uygulamasını indiridiğiniz taktirde 10 TL karşılığında F1 Racing'in dijital versiyonunu satın alabileceksiniz.

Posterler

Özellikle Formula 1 fanlarının çok istediği posterlerimizi dağıtmaya ilk sayımız ile başlıyoruz. 90x64 cm boyutlarındaki posterlerimizi, duvarlarınızı süslemek üzere her sayımızda sizlere ulaştıracağız. Aynı zamanda Motorsport.com aracılığı ile her sayı öncesinde anketler yaparak en çok oy alacak içeriği posterlerimize taşıyacağız.

Hediyeler

Yıllar öncesinde F1 Racing dergisini aldığımızda bazı saylarda küçük ama unutulmayacak sürprizlerle karşılaşırdık. Bu geleneği elbette biz de sürdüreceğiz. İlk sayımızda gerçekten çok hoşunuza gidecek bir poster ile bunu başlatıyoruz. Sizlerin F1 Racing'e vereceği destek ile sonraki sayılarımızda yine unutmayacağınız ve Matchbox (80s:) arabalarınız gibi saklayacağınız hediyelerle karşınızda olacağız.

İçerik

Geçmişten farklı olarak orijinal içeriğin dışında F1 Racing'de çok daha etkileyici bazı içeriklerimizde olacak. Her sayımızda "Konuk Yazar" köşemizde sizlerden birini ağarlayacağız. Editör ekibimizin belirlediği bir konu üzerinde yazacağınız yazıları bize yollayacaksınız. Sonrasında yine editör ekibimizin seçeceği yazı sizin imzanız ile tam 1 sayfa formatında F1 Racing'deki yerini alacak.

F1 Racing'e Destek

Son olarak şunu siz değerli okurlarımızla paylaşmak istiyoruz. F1 Racing dergisi daha önce olduğu gibi kurumsal bir firmanın desteğini almadan tekrar Türkiye'ye dönüyor. Motorsport.com Türkiye ekibinin ve bu spora gönül vermiş bir kaç kişinin özverisi ile tekrar doğuyor. Serhan Acar, Fatih Yurdatapan, Korhan Savran, Elif Bekfelavi gibi sizlerin de yakından tanıdığı isimler F1 Racing'in tekrar ayağa kalkması için desteklerini esirgemeyen bir kaç iyi adam ve kadın:). Biz üzerimize düşeni yapıp dergimizi tekrar sizlere ulaştırıyoruz. Bundan sonra dergimizin yaşaması siz okurlarımızın desteğine bağlı olacak.

Yeni sayımızın sayfalarında görüşmek üzere...

F1 Racing İnternet Sitesi: http://www.f1racing.com.tr

F1Racing Sosyal Medya Hesapları

Facebook@f1racingtr

Twitter@f1racing_tr

Instagram@f1racingtr

Cihangir Perperik
Türkiye Direktörü, F1 Racing

1 Mayıs 2018, yeni başlangıç...
  • Dev poster Duvarınızı boşaltmaya hazırlanın
  • Serhan Acar Şimdi F1 Racing'de
  • Korhan Savran
  • Elif Bekfelavi
  • Fatih Yurdatapan
  • Abdullah Çelik
  • Ali Çelik
  • Kemal Şengül
  • Kutal Mete Tekin
  • Emir Kar
Şimdi abone olun

Özel içerikler

Yeni sayımızda sizleri harika özel içerikler bekliyor

Şimdi Abone Ol ve %20 indirimden faydalan